Misją naszego prywatnego gabinetu jest niesienie pomocy osobom uzależnionym od alkoholu, które chcą zmienić coś w swoim życiu. Każdy pacjent, który zgłosi się do nas, może liczyć na profesjonalną oraz kompleksową obsługę, na zrozumienie, a także na przeprowadzenie zabiegu w bezpiecznych warunkach. Nasz zespół medyczny to tylko najlepsi specjaliści w okolicy, którzy mają doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Oferujemy zabiegi z zakresu wspomagania leczenia alkoholizmu, które dostosowywane są indywidualnie do każdego pacjenta, gdyż wiemy, że każda osoba uzależniona jest inna i wymaga się do niej indywidualnego podejścia.

Dlaczego warto wybrać nasz specjalistyczny gabinet?

Nasz prywatny gabinet to miejsce, które cechuje nie tylko doskonałe wyposażenie medyczne oraz szeroka wiedza medyczna pracowników, ale również dyskrecja i gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzanego zabiegu. Oferujemy zabieg wszycia wszywki alkoholowej Esperal w warunkach przyjaznych, sterylnych oraz bezpiecznych. Każdy pacjent, który zdecyduje się na współpracę z nami, może mieć pewność, że tabletki wszywki zawierają oryginalną substancję, co możemy potwierdzić certyfikatami od producenta.

Nasza firma to

8

Oddziałów

40

Doświadczonych lekarzy

11

Lat doświadczenia

98
%

Zadowolonych klientów